Kalkulace

Kancelář DUAL se zabývá komplexním poradenstvím pro zubní lékaře již od r. 1993. Mezi úkony, které pro lékaře zajišťujeme, patří i kalkulace cen. Za dobu naší činnosti jsme zubním lékařům individuálně zpracovali tisíce kalkulací.

 

V případě Vašeho zájmu o zpracování kalkulací, zašlete, prosím, vyplněný formulář poštou na adresu kanceláře DUAL nebo na e-mailovou adresu info@dualpce.cz. Elektronickou verzi této nabídky naleznete na našich webových stránkách.

 

Současně upozorňujeme na ukončení některých expresních zpracování kalkulací.

V poslední době se na nás obrací čím dál více lékařů, kteří nemají v uplynulých třech letech zpracované kalkulace cen a ohlásila se jim cenová kontrola.

Interval od oznámení kontroly do doby, kdy jsou požadovány kalkulační podklady je velice krátký.

Chtěli bychom proto lékaře upozornit, že z kapacitních důvodů již nebude možné tyto „expresní“ objednávky přijímat, protože neúměrně prodlužovaly termíny zpracování kalkulací pro dříve objednané klienty.

Toto upozornění se netýká našich klientů, kteří předkládají podklady pravidelně. Těm se nadále budeme v případě cenové kontroly přednostně věnovat.

Upozornění na ukončení některých expresních zpracování kalkulací.pdf

 

Dokumenty potřebné k vypracování kalkulace si můžete stáhnout ZDE.

 

Konzultace kalkulací lze objednat na e-mailu: info@dualpce.cz.

 

Těšíme se na budoucí spolupráci.

 

S pozdravem      

Kolektiv firmy Dual

Kalkulace 2023

 

formuláře na kalkulace ZDE

 

Kalkulace 2023

Nově také zpracováváme kalkulace pro samostatné dentální hygienistky, ordinace praktického lékaře nebo pro gynekologické ordinace.

V případě zájmu stahujte

formuláře na kalkulace ZDE